KONST / Litografier / Litografi 7964572
nr 796 4572
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), E. A, signerad, motivets mått: 39x26
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:22:00
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen